Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
 • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося на розгляд до редакцій інших журналів (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
 • Файл подання є документом у форматі Microsoft Word, OpenOffice або RTF.
 • Веб-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
 • Текст відповідає вимогам щодо стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Для авторів".

Керівництво для авторів

Реєстрація та подання статті

 1. Зареєструйтесь на сайті (інструкція).
 2. Ретельно заповніть всі поля реєстраційної анкети та оберіть роль "Автор".
 3. Зайдіть на сайт, використовуючи отримані логін та пароль.
 4. Перейдіть за посиланням [Нове подання].
 5. Здійсніть декілька кроків для подання статті до журналу, слідуючи вказівкам (інструкція).

Вимоги до оформлення статей

Оплата

Статті

Политика раздела по умолчанию

Повні науково-дослідні статті

До цієї категорії відносяться статті, у яких представлені результати виконаної науково-дослідної роботи, що мають зазначену наукову новизну та описують нові підходи, методи, методики, технології тощо та підтверджені емпіричними або іншими оцінками, зокрема статистичними. Результати, що раніше були опубліковані на конференціях або семінарах, можуть представлятися у вигляді суттєво розширеної версії.
Обсяг: 5-6 сторінок

Статті методичного характеру

До цієї категорії відносяться статті, де описано ефективні методики, технології, підходи, засоби навчання тощо, які не є новими, але підтверджені власним досвідом. У цьому випадку обов’язковим є зазначення бази впровадження методики (технології, методу) та емпіричні/статистичні оцінки її ефективності.
Обсяг: 5-6 сторінок.

Оглядові статті

Матеріали цієї категорії не є оригінальними дослідницькими роботами, але усебічно характеризують стан дослідженості питання в межах певного проблемного поля. Метою такої статті є узагальнення розвитку зазначеної проблеми та стислий опис наявних результатів. Важливим для статей цієї категорії є високий науковий рівень подання проблеми для дослідників (зокрема, аспірантів, докторантів, практиків), що працюють над заявленою проблемою, оскільки вони починають свою роботу з оглядових статей, щоб осягнути основні тенденції в галузі.
Обсяг: 6-7 сторінок.

Book Review (огляд книг, монографій, підручників, посібників тощо)

В матеріалах цієї категорії подаються рецензії (огляди) книги (монографії, посібника тощо), які обов’язково містять відомості про автора, скрін титульної сторінки видання, короткий опис структури й основних ідей видання.
Обсяг: 1 сторінка

Положення про конфіденційність

 1. Імена та e-адреси, надані при реєстрації, будуть використані виключно з технічною метою: розсилки повідомлень про публікацію нових випусків та контакту з авторами, рецензентами або редакторами в процесі підготовки статей до публікації. 
 2. Редакція в жодному разі не передає персональні дані користувачів стороннім особам чи організаціям. 

Редакторам та рецензентам забороняється розголошувати дані, представленні в рукописах, до їх публікації онлайн.