ПЕРЕДУМОВИ ВИНИКНЕННЯ КОУЧИНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Автор(и)

  • О. Скоробагатська Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Україна https://orcid.org/0000-0002-5072-5195

DOI:

https://doi.org/10.31110/2413-1571-2021-027-1-003

Ключові слова:

коучинг, технологія, ефективність, персонал, передумови, передові підходи в галузі наставництва, бізнес-консультування, менеджмент

Анотація

Формулювання проблеми. Нова філософія управління персоналом передбачає формування у співробітників сприятливого сприйняття роботи у компанії, заохочення культури взаємодії, застосування потужних інструментів аналітики та надання працівникам можливості контролювати розвиток власної кар'єри. Сучасні організаційні коучингові технології допомагають нарощувати потенціал функції управління персоналом, сприяючи досягненню цілей організації.

У статті досліджено сутність та передумови виникнення коучингових технологій в системі управління персоналом. Проаналізовано історію виникнення. З’ясовано, що парадигма коучингу як особливого стилю взаємодії розвинулася на основі пошуків передових підходів в галузі наставництва, бізнес-консультування, психологічного консультування і навіть психотерапії. З’ясовано, що коучинг – це процес, спрямований на досягнення цілей у різних сферах життя та діяльності. Він виник на стику психології, управління, філософії, логіки та життєвого досвіду. Одним із еквівалентів ідеї коучингу є «спільне досягнення» або «розвиваюче консультування». Доведено, що в Україні коучинг отримав найбільш широке поширення в області консультування, а також деякі керівники застосовують його як метод управління персоналом з метою ефективного формування мотивації.

Матеріали і методи. Вирішуючи виділену мету, було використано набір методів наукових досліджень, адекватних їм, теоретичний: порівняльний аналіз коучингових технологій у загальноприйнятому розвитку сучасного суспільства; систематичний аналіз передумов для тренерських технологій, що з’являються в системі управління персоналом.

Результати. Сучасні дослідження з психології лідерства підтверджують, що емоційна компетентність є набагато важливішим фактором досягнення успішних результатів у роботі з людьми, ніж технічні знання та вміння. Розуміння емоцій, здатність керувати ними, здатність розвивати високу мотивацію, правильно розпізнавати емоції інших людей і грамотно будувати з ними стосунки підвищує ефективність сучасного керівника. Тому, технологія коучингу є досить перспективним методом у сучасній системі управління персоналом.

Висновки. Вивчення сутності та передумов виникнення коучингових технологій в системі управління персоналом дозволяє зробити висновок, що джерелами коучингу вважають сократівській метод діалогу, психоаналітичну теорію, гуманістичний підхід у психотерапії, методики практикуючих спортивних тренерів, концепцію емоційного інтелекту (EQ) Д. Гоулмена.

Посилання

Gallwey, T. (2010). Tennis. Psychology of a successful game. M .: Olimp-Biznes. 208 s.

Gallwey, T. (2012). Work as an internal game. Disclosure of personal potential. M.: Alpina Publisher. 417 p.

Goulman, D., Boyatsis R., Mackie E. (2008). Emotional leadership: The art of managing people based on emotional intelligence / trans. with English 3rd ed. M.: Alpina Business Books. 301 p.

Danui, M. (2007). Effective coaching: coaching lessons / trans. with English M .: Dobraya kniga. 288 s.

Danilova, M. A., Frolova E. V. (2003). Coaching: origins, approaches, prospects: trans. with English S. Shvetsova. Saits-Petersburg. 110 p.

Leonard, T. J. (2012). Founder of personal coaching. URL: http: // icennosty.blogspot.com/2012/08/blog-post_ 21.html;

Maximov, V. E. (2004). Coaching from A to Z. Everything is possible. Saits-Petersburg. 272 p.

Ognev, A. (2003). Organizational counseling in the style of coaching. S.Pb.. 186 p.

Parslow, E., Ray, M. (2003). Coaching in training. Practical methods and techniques. Saits-Petersburg. 204 p.

Tracy, B. (2009). Technology of achievement: turbo coaching by Brian Tracy. M.: Alpina Publishers. 224 p.

Trop, S., Clifford, J. (2008). Coaching in training. A guide for coach and manager. 63 p.

Whitmore, D. (2005). High performance coaching / trans. with English M.: Management and Business. 168 p.

Whitmore, J. (2012). The leader’s inner strength: Coaching as a method of staff management. M.: Alpina Publisher. 309 p.

Downloads

Опубліковано

26.04.2021

Як цитувати

Skorobagatska, O. (2021). ПЕРЕДУМОВИ ВИНИКНЕННЯ КОУЧИНГОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ. Фізико-математична освіта, 27(1), 18–22. https://doi.org/10.31110/2413-1571-2021-027-1-003

Номер

Розділ

Повні науково-дослідні статті

Categories