<< Previous | Next >>

Archive of Published Issues: 2022


Front Matter

Front Matter associated with this Archival Unit includes:


Metadata

Metadata associated with this Archival Unit includes:

Journal URL https://fmo-journal.org/index.php/fmo
Title Фізико-математична освіта
Publisher Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка
Description Науковий журнал «Фізико-математична освіта» покликаний надати освітянам відкритий дискусійний майданчик для висвітлення нових ідей і тенденцій у галузі педагогічної науки та практики, сприяти науково-педагогічним дослідженням, популяризації та систематизації їх результатів. Науковий журнал є каналом поширення наукових результатів, де вчені, теоретики й практики, можуть обговорювати, аналізувати, синтезувати, пропагувати інноваційні підходи до дослідження і вирішення проблем сучасної професійної освіти.
ISSN 2413-158X
Language(s) English (en_US)
Українська (uk_UA)
Русский (ru_RU)
Publisher Email fmo-journal@fizmatsspu.sumy.ua
Copyright

  1. Автори передають журналу право першої публікації свого рукопису на умовах ліцензії Creative Commons ("Із зазначенням авторства - Некомерційне використання - Поширення на тих же умовах") 4.0 Міжнародна (CC BY-NC-SA 4.0), котра дозволяє іншим особам вільно використовувати (читати, копіювати і роздруковувати) представлені матеріали, здійснювати пошук та посилатись на опубліковані статті, поширювати їх повний текст з будь-якою законною некомерційною метою (у тому числі, з навчальною або науковою) та обов'язковим посиланням на авторів робіт і первинну публікацію у цьому журналі.

  2. Опубліковані оригінальні статті в подальшому не можуть використовуватись користувачами (окрім авторів) з комерційною метою або поширюватись сторонніми організаціями-посередниками на платній основі.

Rights Цей журнал підтримує політику миттєвого відкритого доступу до опублікованого контенту, слідуючи принципам вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.
LOCKSS

LOCKSS system has permission to collect, preserve, and serve this Archival Unit.

The Public Knowledge Project

Open Journal Systems was developed by the Public Knowledge Project.